Manager w Dziale Audytu Og�lnego - Audyt - Warszawa - EY

Description : Manager w Dziale Audytu Og�lnego - Audyt - Warszawa. Company : EY. Location : Hybrydowa / zdalna in 00-124 Warszawa

Zapraszamy Cię do zespołu Audytu EY gdzie poszerzysz swoje kwalifikacje oraz zapewnimy Ci biznesowe pole do popisu. Mamy ciekawe projekty i narzędzia, dzięki którym rozwiniesz swoją rynkową markę profesjonalisty świata finansów.
Zapraszamy do rozmowy!


Twoja przyszła rola:


Jako Manager w Dziale Audytu będziesz odpowiadać za zarządzanie projektami dla naszych klientów audytowych. Będziesz nadzorować i realizować projekty dla polskich i międzynarodowych klientów. Jako lider/ka zespołów projektowych będziesz dzielić się wiedzą, jak również będziesz odpowiadać za ich wsparcie i motywację. Dodatkowo będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w projektach doradczych dla klientów EY.
Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Będziesz pracować z największymi spółkami w Polsce, zarówno międzynarodowymi koncernami, jak i najciekawszymi polskimi przedsiębiorcami. Zapewnimy doświadczenia i możliwości rozwoju, które pozwolą Ci wykorzystać Twój potencjał. Będziesz częścią wielodyscyplinarnego zespołu, w którym w szczegółach poznasz jak w praktyce działają współczesne modele biznesowe, mając realny wpływ na usprawnienia w ich codziennej działalności biznesowej. Zdobędziesz umiejętności i uznane kwalifikacje w zakresie finansów, jednocześnie budując sieć unikalnych kontaktów biznesowych, które zaprocentują dla Ciebie w przyszłości.


Twoje główne zadania:


  • Prowadzenie projektów z zakresu badania sprawozdań finansowych przedsiębiorstw będących przedmiotem audytu
  • Zarządzanie kilkuosobowymi zespołami projektowymi w hybrydowym modelu pracy
  • Zrozumienie procesów biznesowych funkcjonujących w audytowanych przedsiębiorstwach
  • Codzienna współpraca z klientami oraz międzynarodową siecią biur EY
  • Wyciąganie wniosków z przeanalizowanych przez zespół projektowy obszarów działalności przedsiębiorstw
  • Wsparcie Partnera w kluczowych dyskusjach z zarządami audytowanych spółek
  • Odpowiedzialność za kontakt i budowanie długoterminowych relacji z klientem na poziomie zarządu (dyrektor finansowy, prezes) lub rady nadzorczej,
  • Realizacja zadań sprzedażowych w ramach ustalonego budżetu
  • Udział w seminariach i konferencjach branżowych,
  • Odpowiedzialność za zatrudnianie, szkolenie, motywowanie, ocenę i rozwój konsultantów i starszych konsultantów.


Od kandydatów oczekujemy:


  • minimum pięcioletnie doświadczenie w firmie audytorsko- doradczej,
  • wykształcenie wyższe (licencjat, magister),
  • znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • doświadczenia w efektywnym zarządzaniu projektami audytowymi na każdym z etapów realizacji,
  • umiejętności rozwijania relacji biznesowych – identyfikowania potrzeb i oferowania najlepszych rozwiązań klientom,
  • posiadanie kwalifikacji PIBR lub ACCA będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy w zespole, łatwości porozumiewania i nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętności organizacji własnej pracy
  • motywacji i zorientowania na realizację postawionych celów


Oferujemy:

  • Rozpoczęte zdobywanie uznanych kwalifikacji w zakresie rachunkowości i finansów (Biegły Rewident, ACCA)
Kogo szukamy:
  • Jeśli masz swoje doświadczenie w obszarze finansów, posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji i lubisz pracować w zespole projektowym; czekamy właśnie na Ciebie! Wykorzystasz i rozwiniesz swoje kompetencje na najciekawszych i najbardziej prestiżowych projektach — pracujemy długoterminowo dla rozpoznawalnych marek z praktycznie każdej branży.

Oferujemy:

  • Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobyciu uznanych kwalifikacji i certyfikatów (Biegły Rewident, ACCA)
  • Mniej biurokracji, więcej ciekawych wyzwań - w sprawach procesowych i administracyjnych wspiera Cię nasze Center of Excellence
  • Budowanie Twojej profesjonalnej marki - opanujesz sztukę efektywnej komunikacji i storytellingu, a także będziesz współpracować z rozpoznawalnymi ekspertami
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 200 000 szkoleń online
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • Dodatkowe dni urlopu, w tym 8 godzin na realizację działań wolontariackich w czasie pracy
  • Unikalne, dedykowane programy innowacyjne dla pracowników – na realizację innowacyjnych pomysłów przeznaczamy 10 milionów zł rocznie
  • Dedykowany budżet na integrację i wyjazdy
  • Program benefitów EY Care&Wellness: masaże, bilety, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna wraz z dodatkowym, profilaktycznym przeglądem stanu zdrowia w pakiecie, korporacyjna karta kredytowa, służbowy iPhone z nieograniczonym Internetem – mamy zbyt wiele benefitów (dostępnych online i offline) by zmieściły się w tym ogłoszeniu


Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.


O EY Polska


Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.
Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Aplikuj i dołącz do nas!